BANER ZAGLAVLJE donacija 700 casopisi

U našoj školi učenici 4. razreda pokrenuli su akciju EKO patrola. Zadatak svake EKO-PATROLE je podizanje ekološke svesti  i stvaranje ekoloških navika kod učenika.

 

Mi želimo da steknemo te navike i da probudimo ekološku svest kod stanovnika našeg naselja.

sangaj eko patrole 1

Članovi eko patrole u svojim učionicama, holovima škole i u dvorištu kontrolišu, uređuju i mirnim putem obaveštavaju drugare da ne krše pravila eko kodeksa i izveštavaju koordinatora patrole ili dežurnog nastavnika, ako primete neka oštećenja ili nepravilnosti.

sangaj eko patrole 2

Učenici 4. razreda, od aprila meseca, pored svakodnevnih aktivnosti i zaduženja eko patrole, svakog petka četvrti čas uređuju školsko dvorište i svakodnevno vode brigu o psu lutalici u okolini naše škole.

sangaj eko patrole 3

Anita Jonuzović 4. razred

Mentor:  Snežana Aleksić Stanojlović

sangaj eko patrole 4