ZZAGLAVLJE GORNJE NASLOVNE cika keka

Svake godine priroda se kroz sezone menja i obnavlja. Nalik prirodi i naša škola je došla na red da se unapredi. Zbog radova na poboljšanju uslova rada u školi, đaci i ptice su se našli u sličnoj situaciji.

 

Zvuci burgije, čekića, brusilice i građevinskih mašina učinili su da naše školsko dvorište ostane bez svojih stanara, ptica i đaka.

 

MAJUR MAJUR Dom pticama tetrapak kucica

 

Učenici petog razreda osnovne škole „Majur,“ sa nastavnicom Draganom Šuković, poistovetili su se sa pticama, koje su ostale bez domova.

 

MAJUR MAJUR Dom pticama Nina

 

Došli su na ideju da se ugledaju na majstore koje svakodnevno viđaju i da pticama naprave kućice koje će im omoći da što lakše prežive zimu. Sve to pod sloganom: „Kad se majstori isele i ptice će da se usele.“

 

MAJUR MAJUR Dom pticama Radovi učenika

 

 

ŠKOLSKI ZELENI NOVINARI 5. razred

Mentor Dragana Šuković